Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí

Goto down 
+8
HALL
Nivi
DrMizerie
Paci
StuiiE:)
Shinzon
DACAN
Carcharadon
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeMon 4 Dec - 10:28

Tak po složitých přesunech se opět na MystiQ.org rozjíždí naše guida která odchovala už mnoho ofikářů.Opět nás někteří členové opustili a šli skusit štěstí do světa kde funguje vše jak má.
Ztoho důvodu přijímáme do našich řad novou krev která nás posílí a společně se stanem opět jednou z největších guild.(za starých časů jsme čítaly 76 členů).
Pokud máte někdo zájem snámi trávit svoje volné chvíle a občas něco nebo někoho zabít písně te mi sem svuj nick ve hře a my už si vás najdem.
A nebo písněte přímo ve hře mě a nebo Drmizerie a dáme řeč.


Naposledy upravil dne Wed 18 Apr - 13:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeTue 17 Apr - 16:09

Vlakno pročistene a opet aktualni pro mystiq.org
Návrat nahoru Goto down
Shinzon




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 04. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 26 Apr - 1:47

Zdravím, chtěl bych tímto oficiálně požádat o přijetí do vaší guildy.

Co se mých zásad týče: loajality k guildě
respektování autority
Ventrillo je samozřejmost
zaplatím si VIP
- hraju wowko asi 1,5 roku - horda(alíky sem zkusil, ale rychle sem vystřízlivěl)
- hraju poměrně často
Postava: troll/hunter

Předem děkuji za zvážení mé žádosti Hunter
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 26 Apr - 4:39

Pro uplný přijetí nám už chybí jen jedoucí servr a založená guilda
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 26 Apr - 14:23

Shinzon napsal:
Zdravím, chtěl bych tímto oficiálně požádat o přijetí do vaší guildy.

Co se mých zásad týče: loajality k guildě
respektování autority
Ventrillo je samozřejmost
zaplatím si VIP
- hraju wowko asi 1,5 roku - horda(alíky sem zkusil, ale rychle sem vystřízlivěl)
- hraju poměrně často
Postava: troll/hunter

Předem děkuji za zvážení mé žádosti Hunter


Zkus napsat nick se kterym si hral, popripade na jekem serveru si hral.
Návrat nahoru Goto down
Shinzon




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 04. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSat 28 Apr - 19:09

Takbudu stručný, poslední věk sem strávil na Mexisu, guildmaster Wolves of Mibu. cca 50 60tek, docela dobrá parta, ale bylo tam dost puberťáků, kteří to vcelku rozvraceli Very Happy

To Chio: Prosímtěměl bych prosbu s nějakého záhadného důvodu mi to nenabídlo Albatros nebo Patriota, hodilo mě to rovnou na Albatros. Předpokládám, že hrajeme na Patriotovi, mohl by si mi tam prosím přesunout postavu. Login/heslo ti samo pošlu pokud bude potřeba. Postava Shinzon, 12lvl troll hunter.Předem moc děkuji
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 3 May - 18:56

Nazdar
taky sem zacal hrat na mystiq.org a chtel bych se k vam pridat. Predpokladam ze parite na private serveru tak si taky co nejdriv cvaknu ty dva kilca (teda pokud me to do te doby neprestane bavit Very Happy ) a pak ybch rad sel k vam. Ja se pretim hral na jednom nejmenovanem serveru v jedne nejmenovane gilde a za nejmenovanou postavu za niz hraju i ted Smile sem uplny noobik vemte me ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 3 May - 22:19

StuiiE:) napsal:
Nazdar
taky sem zacal hrat na mystiq.org a chtel bych se k vam pridat. Predpokladam ze parite na private serveru tak si taky co nejdriv cvaknu ty dva kilca (teda pokud me to do te doby neprestane bavit Very Happy ) a pak ybch rad sel k vam. Ja se pretim hral na jednom nejmenovanem serveru v jedne nejmenovane gilde a za nejmenovanou postavu za niz hraju i ted Smile sem uplny noobik vemte me ... Very Happy
juchuu ja sem pro Smile
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 3 May - 22:23

Paci napsal:
StuiiE:) napsal:
Nazdar
taky sem zacal hrat na mystiq.org a chtel bych se k vam pridat. Predpokladam ze parite na private serveru tak si taky co nejdriv cvaknu ty dva kilca (teda pokud me to do te doby neprestane bavit Very Happy ) a pak ybch rad sel k vam. Ja se pretim hral na jednom nejmenovanem serveru v jedne nejmenovane gilde a za nejmenovanou postavu za niz hraju i ted Smile sem uplny noobik vemte me ... Very Happy
juchuu ja sem pro Smile
hm ale to vis nemuzes jit proti niviatovi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 3 May - 22:26

delal jsem promazání postav na webu a smáznul jsem te Rolling Eyes musím te teda vyndat zase z kose nekdy zejtra to budu uploudovat jocolor btw dacane posli mi obrázek postavy dík jelépe v jpg a zmensenou velikost to platí i pro paciho ale je mu uz tam neco siknu sunny průběžně na g chatu vás budu informovat kdo nema obrázek u postavy jo a cracho az na 100% bude urcen tabard mi posli screen tvyho zabáka taky se to tam zmení....Jinak se chystá uprava webu ale eče nevíme :-) scratch
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 3 May - 22:46

Asi poslu offik postavu....at tam nevypadam jak sunka...a jake rozliseni?
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri 4 May - 0:23

mám seriózní dotaz... jsem pořád člen guildy? Smile)))
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri 4 May - 20:04

Poděkujme Doktorovi že začli opět makat na forku a já doufám že se naše stará parta + nový členové (i když někteří zas prchli) brzo rozleze po celím servru tak jak tomu bývalo dříve.
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSat 5 May - 17:43

Nivi napsal:
mám seriózní dotaz... jsem pořád člen guildy? Smile)))
to je ten problém právě rozhod sem se že na webu necháme jen lidi co právě hrají na mystiqu a ne ty co hráli a hrajou na ofiku :-) to by nás bylo potom habakuk clown
Návrat nahoru Goto down
HALL
Admin
Admin
HALL


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 10 May - 15:14

koukam že to zase rozjíždíte to sem rad =)
Návrat nahoru Goto down
https://shabe.forumczech.com
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 10 May - 16:15

tolik nas snad jeste ani nebylo co nas je ted, vrat se taky Smile
Návrat nahoru Goto down
HALL
Admin
Admin
HALL


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu 10 May - 19:36

¨ted stejně skoro wowko nehraju a nemam už moc naladu se zabyvat problemi na neofiku, sem rad když maš čas si sednout a vedet že si dobře zahraju, tím nechci říct že sem si svama dobře nezahrál to fakt ne po vás se mi stejská nejvíc pořád, ale server mě vždy sral když nešel mam už rad jistej druh pohody prostě =)
Návrat nahoru Goto down
https://shabe.forumczech.com
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSun 24 Jun - 11:59

Ahoj.Vracim se na mystiq a mel bych zajem o clenstvi v guilde.Vemete me ? Smile Chci se zeptat jak to vypada z clasama v guilde at vim za co hrat.diky
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSun 24 Jun - 16:03

Sebastian napsal:
Ahoj.Vracim se na mystiq a mel bych zajem o clenstvi v guilde.Vemete me ? Smile Chci se zeptat jak to vypada z clasama v guilde at vim za co hrat.diky
Asi takle shaman, shaman, shman, shman nejakej ten druid nejakej ten roug nejakej ten war, jeden priest, jeden lock, zadnej mág To je prdel Rozjed mága, nebo locka. Ve hře mi pisni tě naberu Smile
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSun 24 Jun - 21:13

magu je dost..neni heal... aspon v celkovem pojeti guild..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeSun 24 Jun - 22:39

Hehe a ja si rozjel wara Very Happy hmm nvm no mam maly lvl tak mi reknete co a ja to pojedu ale nesmi to byt hunter ani lock bo jak mam peta pada mi wow
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeMon 25 Jun - 0:20

Sebastian napsal:
Hehe a ja si rozjel wara Very Happy hmm nvm no mam maly lvl tak mi reknete co a ja to pojedu ale nesmi to byt hunter ani lock bo jak mam peta pada mi wow
hunt ownage Twisted Evil
ale k topicu, warem ani healem nic neskazíš, těch je všude málo, i na ofi Razz ale tank to jistí z toho hlediska, že healovat muže priest, ale i resto druid či shaman nebo holy palat... zato tank pouze war a feral druid...

btw pišu kecy, netušim jak to je na mystiqu, pouze se snažim naškudlitpřispěvky na 300 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeMon 25 Jun - 7:37

chio napsal:
magu je dost..neni heal... aspon v celkovem pojeti guild..
No u nas neni zadnej mág jen freez a ten nehraje.... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeMon 25 Jun - 9:31

Osobně bych taky doporučil mága....(Freeze asi osobně osouložim že se ani neukáže)
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeMon 25 Jun - 15:28

maga sem chtel zkusit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Shadow Between-
Přejdi na: