Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat

Goto down 
+3
Beny
Mijo
Carcharadon
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 10:35

No chtěl sem to napsat na MystiQ forko ale nějak se nemužu přihlásit tak to dám aspoň sem tady se srážej dvě guildy.

Parkrát sem čet na MystiQ foru hlášky o komunitě na servru že není nic moc.Moc sem tomu nevěnoval pozornos ale nějak mi nejde mikrofon a tak sem se připojil při raidu na VT abych aspoň slyšel.No asi to bylo naposled poslouchat nějaký čuráčí mládě kerý sedí s uchem na dveřích aby mu maminka nedala na hubu zato že sedí u počítače bůh ví do kdy.Jak nadává pomlouvá a držkuje nato já osobně nemam nervi.Po malí chvilce sem odešel z raidu protože mě ten zimrdlik tak nasral že sem zvažoval že se na wow uplně vyseru.(co já to mam zapotřebí nechat se tahat něčí hubou) no občas si ale zahraju ale ne tak intenzivně jak do teď ...zkrátka vzalo mi to chuť.
Nevim jak jiný ale já si hraju pro zábavu a odreagování (hlavně pracovního).
Ale poslední dobou mě to už nějak neba asi to bude tim že mi bylo určeno že neléčim tudíž věc na heal mi je kničemu (šlo o štít takže sem nepoškodil ani pristy ani druidy) dále nekouzlim tudíž jakto že si dovoluju needovat věci co maj spel and healing dmg v eqipu.Buzerujou mě ty co asi šamika ani neskoušeli furt si každej myslí jak je namakanej ale to už dávno neni pravda ale to jen okrajově.

Takže závěrem díky pár jedincum mě tahle i poletech skvělá hra začla srát.

Pokud se dostanu na MystiQ forko skopíruju to tam pokud to tam hodí někdo jinej nebudu se zlobit:-)

Ty co mě znaj vědí že většinou slova co zde píšu nepoužívám ale už toho asi bylo moc.
Jo a končim s náštěvama servr párty protože než abych tam potkával některý obličeje co se na tebe zepředu smějou a popleskávaj a pak si plněj hubu mym jménem na to nemam náladu.Možná na nějakou uzavřenější pojedu protože někteří sou fakt skvělí.

Howg domluvil sem
Návrat nahoru Goto down
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 13:13

Mily Carcho, doufam, ze me na nejaky uzevrenejsi party rad uvidis. To co se stalo vcera jsem zaslechl na VT. Nic si z toho nedelej, proste nekteri jedinci by potrebovali mlatit a mlatit a jeste jednou mlatit. Muzu te ujistit, ze do konce tydne dam 70 lvl a pak zacnu poradat nejake mensi raidy. Samozrejme s tebou pocitam spis na heal:), protoze tankovat to budu ja a Ashal popr. nejaky jiny druid by jel jako zalozni tank. Dej mi jeste tech 5 dni a pak se na ty maly smrady vyserem a budem chodit jenom spolu (SB+TS) a par proverenych lidi jako napr. Snipi, Veca, Patek atd. Nejaci mali smradi ti prece nemuzou zhnusit tuhle uzasnou hru a zdrave jadro nasi komunity.
Návrat nahoru Goto down
Beny




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 17. 11. 07

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 13:18

tjn..někteří sou

Velcí

a někteří

malí
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 14:08

Milí Mijo já nemu žu bejt heal zaprvé sem enhacement a za druhý sem pokaždý seřván kdyš neednu věc co přidává ke spelum natož jen heal :-)

Ale na heal mam vinikajícího Radixe a vy Peaka což si myslim že je plně dostačující.Plus Ashal a já se budu moci plně soustředit na kickování.....ale toho si zatim nikdo nevšim jen sem jednou skusil u Magneridona (či jak se jmenuje) nerušit mu castění a třikrát zasebou sme letěli vzduchem.Tak se spiš soustředim co castí a nechávám jen bušit kladiva (ale to občas taky někomu drobně vadí) + přihazuju totemy podle toho kdo mě víc sere :-) když mě sere war dám totem pro kouzlící povolání když naopak tak tam šupnu agilitku a strn.

Ale na tebe se už moc těšim....tak šup šup 70 a dem
Návrat nahoru Goto down
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 14:24

Carcharadon napsal:
...
Mily Carcho, je mi uplne sumak, co budes delat, jestli healovat nebo kickovat, nebo co ja vim, hlavne, kdyz to dame dohromady a bude to bez tech smradu, ktery taky nemusim. S tim druhym tankem jsi me nepotesil, ale uznavam, ze je potreba;)
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 16:26

Carcharadon napsal:
...jen sem jednou skusil u Magneridona (či jak se jmenuje) nerušit mu castění a třikrát zasebou sme letěli vzduchem...
mluvíš o blast nově? Smile
tak musiš naráz zmáčknout všech těch 5 kostek kolem něj aby se to přerušilo, když to neuděláš, maž tušim každou sekundu po dobu 10ti sekund 2.5k dmg O.o
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 22:18

Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...jen sem jednou skusil u Magneridona (či jak se jmenuje) nerušit mu castění a třikrát zasebou sme letěli vzduchem...
mluvíš o blast nově? Smile
tak musiš naráz zmáčknout všech těch 5 kostek kolem něj aby se to přerušilo, když to neuděláš, maž tušim každou sekundu po dobu 10ti sekund 2.5k dmg O.o

Tady to funguje trochu jinak Very Happy .Btw na tom vt jsem byl taky a nekteri hraci me trochu prekvapili, nezalezi jen na veku slysel jsem nektere lidi kteri myslim jsou strasi odmne a nasrali me po 1. vete.
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeTue 20 Nov - 22:38

Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...
...
Tady to funguje trochu jinak Very Happy ...
a jak? O.o
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 9:40

Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...
...
Tady to funguje trochu jinak Very Happy ...
a jak? O.o

Nemusis nic mackat staci kdyz prerusis cast nejaky spelem nebo abilitou.
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 17:04

Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...
...
Tady to funguje trochu jinak Very Happy ...
a jak? O.o

Nemusis nic mackat staci kdyz prerusis cast nejaky spelem nebo abilitou.
sux Sad
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 17:22

Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...
...
Tady to funguje trochu jinak Very Happy ...
a jak? O.o

Nemusis nic mackat staci kdyz prerusis cast nejaky spelem nebo abilitou.
sux Sad

Nemas hrat na ofiku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 22:17

Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Sebastian napsal:
Nivi napsal:
Carcharadon napsal:
...
...
Tady to funguje trochu jinak Very Happy ...
a jak? O.o

Nemusis nic mackat staci kdyz prerusis cast nejaky spelem nebo abilitou.
sux Sad

Nemas hrat na ofiku Very Happy
voe to bych nepoznal nezkutečnej wipefest na vashj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 22:38

Tak co tam lezes kydz na ni nemas? Very Happy a uz dost spamu
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeWed 21 Nov - 22:39

Sebastian napsal:
Tak co tam lezes kydz na ni nemas? Very Happy a uz dost spamu
co tam lezu? dali jsme zbylých 5 bossů v SSC, tak mužem na vashj Smile
maš pravdu, už ne spam... nýbž flame O.o
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeSun 2 Dec - 21:28

Taaaaakze.Dneska jsem se vytocil asi tak jako Šaman v prvnim postu.Lognu se do hry a vidim ze je raid do Kara.Pisu Mijovi kdo je leader, dozvim se ze Polarka.Poprrosim ji jestli me muzou vzit, asi 5 min se nic nedeje.Ptam se Mija co se deje a dovidam se, ze Polarka dala vote jestli se muzu pripojit nebo ne.To me celkem dostalo ale myslel jsem ze me vemou jako kazdeho na random raidy.Po chvili mi pise i Mijo i Polarka ze bohuzel nejdu ze me prehlasovali abych nemohl jit.To me vytocilo na maximum protoze jsem dojizdel do Deadwing Pasu.Duvod byl pry ze nechteji vzit hrace v pulce raidu a to byli teprve v opere a treba takoveho Dumace by vzali i pred poslednim bossem a pamatuju si ze hodne krat jsme portovali hrace kdyz jsme byli na poslednich schodech.Skoda ze Mijo nevi presne kdo hlasoval pro a kdo proti bylo by zajmave poznat lidi.Jo abych nezapomnel uz me s prominutim serou lidi kteri si vemou krome maina do dungu i 2 alty a pak needujou s kazdym z nich.
Omlouvam se za chyby a za to ze jste to museli cist ale strasne me to vytocilo .Timto bych jeste chtel podekovat lidem kteri me podporili a hlasovali pro.
Polarko jestli to ctes neni to clanek zamereny proti tobe ale proti lidem kteri maji strach aby jim nekdo neco nevzal.
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeMon 3 Dec - 16:24

Co dodat......někteří lidé jsou hovada......ještě že to už dáme i v našem podání.Sice jsme v osmi lidech parkrát lehli a nedošli ani do konce ale z mého pohledu to byl po strašně dlouhý době nádhernej raid.(už jen to že sem na VT nemusel poslouchat keci blbejch nedorostenců)


Fakt sem si to užil
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeMon 3 Dec - 17:10

koho jste nedali? Smile
btw jak to u vás funguje u prince malchezaara? Razz docela by mě to zajímalo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Huitzilihuitl




Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 20. 05. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeMon 3 Dec - 18:54

jak to funguje u prince ? xD je to jednoduche prides zabijes posbiras itemy odejdes xD ukikuju ho sam xD
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeMon 3 Dec - 19:19

aaa, huitz Smile jak se daří - za jakou classu hraješ?... btw ste hvoada - maj tam padat infernalové, u kterých máme "štěstí", že padaj vždycky přímo na nás Razz

EDIT: po 3 týdnech wipování lady vashj down Smile
Návrat nahoru Goto down
Huitzilihuitl




Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 20. 05. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeFri 7 Dec - 10:17

aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeFri 7 Dec - 16:19

Huitzilihuitl napsal:
aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
co takhle se mrknout na profil... ? O.o
Návrat nahoru Goto down
Huitzilihuitl




Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 20. 05. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeFri 7 Dec - 18:03

Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
co takhle se mrknout na profil... ? O.o
jocolor rendeer geek
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeFri 7 Dec - 22:08

Huitzilihuitl napsal:
Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
co takhle se mrknout na profil... ? O.o
jocolor rendeer geek
ts a ja jsem prej spammer... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Huitzilihuitl




Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 20. 05. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeSun 9 Dec - 19:10

Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
co takhle se mrknout na profil... ? O.o
jocolor rendeer geek
ts a ja jsem prej spammer... Rolling Eyes

no to teeda si Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitimeSun 9 Dec - 20:22

Huitzilihuitl napsal:
Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
Nivi napsal:
Huitzilihuitl napsal:
aaajo dari se dobre celkem Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 828731 akurat tedka mam pred zkouskovym tak nvm Suspect Suspect Suspect
a hraju furt za roguna a semtam za darovaneho Aldorka drunken

a icq mi napis ja mam nove a nikho tam nemam Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat 96638
co takhle se mrknout na profil... ? O.o
jocolor rendeer geek
ts a ja jsem prej spammer... Rolling Eyes

no to teeda si Twisted Evil
co jseš pak Ty? O.o
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat   Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Komunita ventrilo a pár čuráčích mláďat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: sekce na přání - Thrall Shadows-
Přejdi na: