Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Spolecne raidy SB&SS

Goto down 
+9
Hellboy
Shill
Carcharadon
DrMizerie
chio
mana
Radix
Mijo
Sweet
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Dec - 21:30

no ja sem studak a mam cas taky pres tyden hlavne... ackoli teda ne moc no Smile

ale tak to uz zalezi bounce
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Dec - 13:07

jj jak psal Mijo, studaci dorazej z intru o viku ale to zas pracujici jdou chlastat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 17 Dec - 10:36

hele Sweete, mel jsem echo, ze jste na vcera chteli jit Magneta a chybel vam tank, na kanalu SSB jsem prihlaseny, ale zadne oznameni raidu jsem nikde nevidel:P
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeFri 19 Dec - 14:16

no ja myslim ze ne ... nebo aspon o tom nevim a jestli tak nevim s kym, my to sami do kupy nedame...
ja u toho asi nebyl ale urcite by sme vedet dali...

btw ted to je s raidama dst spatny kvuli lagum...nwm jestli to ma cenu vubec chodit, obas zajdem ZA a ty bossove tam sou celkem datelny az na jednicku ale v tech lagach to proste nejde...

skoda proste, nebejt lagu tak si myslim ze by sme chodili casto a ty 25man s vama do kupy i dali a neco vyownili ale posledni dobou to nema moc smysl, jednie pozde vecer jenze to zas jdou vsici spat pac se de do skoly nebo do prace...
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeFri 19 Dec - 16:19

no uvidime, Mysta psal, ze nasel tu chybu, ze to pres vikend testne na albaci, takze mozna konec vanocnich prazdnin by to slo, zatim teda altime a pomahame nekterym delat repku a preQ na 25 raid instance. Jsem mel prave echo, ze se na magnetka chystate a chybi vam tank, ale asi jen dezinformace
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeSun 21 Dec - 11:08

Ty seš furt dezinformovanej přeci.Ale pokud se to Mystovi podaří opravit na svátky tak to bude supr,teď mi je to nějak jedno stejně sem perma v práci i teď v neděli....kurva......a po jéžišku mam vyřešený haranty u kompu...koupil sem jim pod stromek pléjstejšna dvojku s ovladačem navíc a ještě mam obědnanou pistoli.............a PC bude jen moje :-)
Návrat nahoru Goto down
strider

strider


Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 31. 12. 07

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Jan - 13:44

Co se týče společných raidů SS a SB, sem toho názoru zlomit takové to prokletí a spojit se v jeden klan, bohužel však nevím jestli už se to neřešilo, či jestli by na to přistoupili, avšak vím, že už to chce konečně změnu.
Návrat nahoru Goto down
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Jan - 14:04

nechce to zmenu, chce to lidi Smile
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Jan - 16:09

stride napad je to sice super ale problem je ze obe tyhle guildy existujou uz strasne dlouho a ani jedna se nebude chtit vzdat svyho nazvu Smile leda ze bysme se jmenovali SSSB ale to trochu smrdi komunismem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Jan - 11:11

hele a co ty guildy spojit a pojmenovat to treba Shadows Between Slatina Slayers???? bounce

tak me ale napada, ze mam ten napis Shadow between rad... takze ee Smile ten spolecnej kanal mi prijde v poho... akorat ted nemam vubec cas - zkousky... vsak az naky odpadnou, bude vic casu Smile
Návrat nahoru Goto down
Lee

Lee


Poeet p?íspivku : 81
Localisation : Ostrava!
Registration date : 15. 03. 07

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Jan - 20:38

Menit nazev SB? no tak to bych dlouho zapijel. Stride to byl hloupy napad ...

btw: ta reklama na forku klidne at je ale musi na me furt pipat?
Návrat nahoru Goto down
Taras




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 01. 09

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Jan - 16:59

Ahoji lidi, taky se mi nechce mazat guildu SLATINA SLAYERS, ale stare casy uz jsou davno pryc. Driv se chodilo hodne randomu a vzdycky se clovek dostal kam chtel. K tomu nam jeste pomahal nazev guildy. Nase guildy jsou tu uz 5let a lidi vedi ze nejsme nejaky blbecci. jenze prisel novy vek. Cas ID. a to vsechny guildy uzavrelo. Random se uz nechodi.
Meme stejny problem a to sou lidi.
Proto jsem pro sjednoceni nasich guild. Na VT bysme se dohodly podrobneji o vedeni, nazvu guildy, tabartech, pravidlech, atd atd. To bych nechal na vedeni z kazde guildy.
Podle me je hlavni problem v nazvu guildy. Ja bych to resil treba Shadow Slayers, Shadow & Slatina, SSSB (to me taky pobavilo Smile ).... proste to nejak prokombinovat.

Jak mi tu uz nekdo rikal. Zmena je zivot. Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 96638
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Jan - 18:09

no me prakticky na sjednoceni nic nevadi, bylo by vic lidi, dalo by se chodit vic vetsich traidu, ted i pres ten kanal se to spatne domlouva pac nikdo nevidi druhy guilde do online listu kdo je momentalne online a vybavovat jednu guildu pro 25many by bylo rozhodne lepsi nez vybavovat dve

a jde i o aktivitu, my mame 70tek celkem dost ale proste se lognout nic se nejde pac nas je treba 8 a zase dou off a pak uz se treba ani nelogujou pac si myslej ze to bude to samy a chodej do wow jen kdyz se opravdu nudej a v TV nic nedavaj...
takle by bylo videt ze je lidi dost a ze se furt neco chodi a ta aktivita by rozhodne stoupla...

velky minus v tomhle kroku je nazev guildy, ani jedna se jmena jentak nevzda pac je to preci jen kus naseho zivota a neni to jen nazev, je to prestiz, tradice, vzpominky na stary casy...

ja bych pro sjednoceni byl ale s tim nazvem guildy newim jak vyresit...
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Jan - 21:28

SSSB rulez Smile
jako rozhodne spojeni neodsuzuju, raiduje se mi(a asi nejen mi) s vama dobre a na ty 25 man dungy se bude urcite lip domlouvat v ramci jedny guildy. Chtelo by to aby se vedeni obou guild seslo na VT a projednalo to, hlavni slovo bude mit samozrejme Sweet a Šaman...

My stary cleni snad ani nepotrebujem nazev guildy na hlavou aby vsichni vedeli ze sme Shadow Between(popripade Slatina) a proste si svou starou guildu uchovame v srdci, beztak je nazev jen formalita.
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Jan - 21:59

Cim dele premyslim tim vic se mi to spojeni zacina libit Smile Nazev by se nejak vyresil, lide v Slatine jsou pohodovi Smile jsem pro
Návrat nahoru Goto down
strider

strider


Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 31. 12. 07

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Jan - 2:00

Jinak hloupý nápad to není, jak už sem dneska říkal v raidu na kara, nejde o guildu, ale o guildu tvořenou lidma a slatina slayers nejsou žadni trotli, jsou stejní jako my a dokonce mají problém s přejmenováním jako vy. Prostě ty krásné chvilky jdou zažívat i třeba jako shadow slayers, nebo SSSB. To že je třeba s tou situaci něco udělat ví ale všichni. Sentimentalitu prosím zahoďte .... za tohle budu hodně moc ukamenovaný, mno ale vidím to tak. Jinak lee sere mě, že se do toho sereš právě teď, když si užíváš na offiku a tyhle problémy typu chci si někde zajít, nemám s kým tě netrápí. (edit: i když ... vidí tě druhý den ve hře, tak možná přichází změna)

ostatní posty sem ani nečet. Jak myslíte vy, ja to vidím jako jedinou možnost, pač nabírání lidí do guildy v Shadow Between NEFUNGUJE!!! Z nově příchozích se stávají nově odchozí a je v tom hodně moc důvodů, u slatiny by to bylo ovšem jiné, pač jsou jako my ......
Návrat nahoru Goto down
Lee

Lee


Poeet p?íspivku : 81
Localisation : Ostrava!
Registration date : 15. 03. 07

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Jan - 12:24

Stride budu hodny a proto se ke tvemu postu nevyjadrim ...
Návrat nahoru Goto down
Hellboy

Hellboy


Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 24. 05. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Jan - 14:37

me to spojeni taky nevadi vis vyhody co se tu psaly a urcite by se to vyplatilo vsem
co zatim udelat spolecny kanal treba join SBSS,povinne by se pripojil kazdy,dalo by se to do guild infa.Vydela by se iniciativa a treba by to i stacilo jen tak.
Nebo zkusit udelat anketu jen tak pro zajimavost
Návrat nahoru Goto down
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Jan - 16:07

helboy, nevim jestli jsi si toho vsiml, ale ten kanal o kterym mluvis uz existuje a jede na nem i raid kalendar Smile mozna jsi trosku prehlidl starsi komunikaci ;-)

jinak mi se teda osobne SSSB libi Smile
Návrat nahoru Goto down
Hellboy

Hellboy


Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 24. 05. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Jan - 16:19

Shill napsal:
helboy, nevim jestli jsi si toho vsiml, ale ten kanal o kterym mluvis uz existuje a jede na nem i raid kalendar Smile mozna jsi trosku prehlidl starsi komunikaci ;-)

jinak mi se teda osobne SSSB libi Smile
jo vim o nem,ale jeste na nem nikdy nikdo nepsal tak nebude moc aktualni Shocked a maj ho jen ty co maj GEM a pochybuju,ze ten maj vsichni Cool
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 14 Jan - 11:11

tak sme prisli na novej guild kalendar...
odkaz na stahnuti zde

sice se gem neosvecil tak je to mozna zbytecnost, ale myslim ze se blyska na lepsi casy a snad se bude vice vyuzivat...

prechod na jinej addon je z duvodu ze tenhle oproti gemu zere 5x min fps, a je o dost prehlednejsi...

staci se tam prihlasit na spolecnej kanal... kerej sme nastavili na sssb a heslo sssb (ne ssb - ono by to delalo bordel lidem co sou dosud na stavajicim channelu)

podrobnej navod s obrazky jak to nastavit jeste dodam...


Naposledy upravil Sweet dne Thu 15 Jan - 0:51, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 14 Jan - 17:09

super, tak uz vim, proc jsem vcera leavnul kanal, kdyz jsem tam videl ten spam z addonu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 14 Jan - 17:35

ono to prave pri jakykoli akci s timto addonem posila informace prave do tohohle nastavenyho kanalu, pokud mate addon taky tak ty informace addon precte a pred vase oci nepusti, pokud ho nemate tak vidite spam :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeWed 14 Jan - 20:57

jinej link by pls nebyl?Smile na tomhle mi to pise

Nemůžeš stáhnout tento soubor diretuélně z jiné sítě!
Návrat nahoru Goto down
Sweet

Sweet


Poeet p?íspivku : 19
Age : 38
Localisation : Slatina
Registration date : 22. 04. 08

Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitimeThu 15 Jan - 0:56

tak z tohohle by to jit snad melo zde
Návrat nahoru Goto down
http://www.slatina-slayers.cz
Sponsored content





Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolecne raidy SB&SS   Spolecne raidy SB&SS - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spolecne raidy SB&SS
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Shadow Between-
Přejdi na: