Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nový web Shadow Between

Goto down 
+4
Denisa
Sebastian
DrMizerie
Shakes
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 20:31

Připravuji nový web Shadow Between,

chci znát vaše názory co tam chcete atp.

Jediným problémem je asi tohle forum, ktere se nepremisti, protože bude doména ShadowBetween.cz a pak subka forum.shadowbetween.cz, bohužel tohle patří mezi ty low systémy online phpBB Smile takže to nemá ftp systém a nic scratch

Založím nové forum, snad vám to nebude vadit bounce

A ještě bude vychytávka email s vaším nickem např. nick@shadowbetween.cz

a možná i subka nick.shadowbetween.cz

Bude vytvořena i SB Galerie..
Zatím BETA VERZE rozcestníku na soukromých stránkách

www.benacek.cz/sb/ Sad
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 20:59

Jo tak to bude super :-) neco podobnyho se tu resilo i driv.... ale na servru IC jak jsme meli web predtim to bylo nerealny tam PhbBB vytvorit...
A kdo bude platit domenu shadowbetween.cz?

Hlavne nebud zklamanej ze tam nechodi moc lidi a chodi tam jen ti sami lidé....
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 21:04

Všechno budu financovat já, poběží to na placeném serveru, ale můžete příspět doména bude stát kolem 310Kč s poštovným (asi teď už zdražili, somráci) Basketball ale snad to finančně utáhnu, teď jsem kupoval na Narniasu acc a dost sem si práskl do kapse. Naštěstí mi slíbil Šaman nějakou postavu abych si mohl zahrát i tady Surprised Ale kdyby jste něco splašili a pomohli mi, nebráním se tomu scratch
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 22:07

Juuu pekny Smile
edit:jsem slepy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 22:12

Sebastian napsal:

citace :
edit:jsem slepy Very Happy
Sem tě nejak nepochopil Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 22:40

no ptal jsem se na ty maily nick@shadowbetween.cz ale pak jsem si vsiml ze jsi o tom psal Smile
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSun 11 Jan - 22:54

Sebastian napsal:
no ptal jsem se na ty maily nick@shadowbetween.cz ale pak jsem si vsiml ze jsi o tom psal Smile

ty mail to stejne nikdo nebude chtit.... Ja osbne jich mam ale 5....Ale treba nekdo jo
Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Denisa

Denisa


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 09. 06. 07

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeMon 12 Jan - 1:54

a jej opet new web:) no jestli se ti do toho chce, tak proc ne:)
btw: a kdo ze jsi?Razz
sry od prosince jsem nebyla ve hre:P (zdravotni problemy:P)
Návrat nahoru Goto down
strider

strider


Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 31. 12. 07

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeMon 12 Jan - 2:10

emaily a nebude chtít? NESOUHLASÍM!! ja chci něco co jen tak někdo nemá :-D @seznam.cz, @email.cz ... to má každý, ale @shadowbetween.cz to nemá nikdo :-) Akorát, rád bych ti pomohl s penězma, ale nemám teď vůbec na to se dostat na nějaký srázek, či akcičku, natož ti posílat kasu.
Mimochodem zítra .. teda už dneska mám pohovor :-) držte mi palce.
Návrat nahoru Goto down
Lee

Lee


Poeet p?íspivku : 81
Localisation : Ostrava!
Registration date : 15. 03. 07

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeMon 12 Jan - 12:28

Ty emaily pecka. Sice to vubec nepouzivam, ale pro efekt dokonale Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeMon 12 Jan - 12:31

To sem rád, ale asi to hodím na hosting pipni, je free a utrácet stovky korun za to co můžu mít free se mi nechce jocolor
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeMon 12 Jan - 23:44

Shakes napsal:
To sem rád, ale asi to hodím na hosting pipni, je free a utrácet stovky korun za to co můžu mít free se mi nechce jocolor
Jo to urcite to je jasny a nejsi nahoud z Jakubova u Moravskejch Budějovic ten paciho kamos?
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeTue 13 Jan - 0:03

Jo je to náš Lojza.
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeTue 13 Jan - 17:08

Sem prozrazen bounce

A nejsem Lojza! To zní tak dětinsky Sad Razz Jo a Vojto, brácha jezdil s Pacim na box a slyšel jsem něco že prej začnou v Jihlavě zas. cheers
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeTue 13 Jan - 17:44

Shakes napsal:
Sem prozrazen bounce

A nejsem Lojza! To zní tak dětinsky Sad Razz Jo a Vojto, brácha jezdil s Pacim na box a slyšel jsem něco že prej začnou v Jihlavě zas. cheers

to by musel paci prestat chlastat furt a zacit neco delat do skoly aby stihal oboji..... scratch
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeTue 13 Jan - 18:17

Na icq jsem ho neviděl už dlouho (asi od Vánoc) Wink

A hraje ještě paci wow? Že by mi za přijatelnou částku propůjčil nebo prodal acc pirat
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeThu 22 Jan - 14:01

Shakes napsal:
Na icq jsem ho neviděl už dlouho (asi od Vánoc) Wink

A hraje ještě paci wow? Že by mi za přijatelnou částku propůjčil nebo prodal acc pirat

jj hraje na icq neni protoze jak chodil vir po icq tak nelenil a stahl si to ten vir mu zmenil prihlasovaci udaje.... taks i zalozil novy icq....

Jinak jestli shanis postavu tak mystiq.org v sekci acounty lidi prodavaj postavy od 600Kč do 3000 Kč (jednou se tam objevil priest za 4000 Kč jak zadarmo ) To je prdel

Tak jak si na tom s tim webem?
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeFri 23 Jan - 23:20

Šaman napsal:
Shakes napsal:
Na icq jsem ho neviděl už dlouho (asi od Vánoc) Wink

A hraje ještě paci wow? Že by mi za přijatelnou částku propůjčil nebo prodal acc pirat

jj hraje na icq neni protoze jak chodil vir po icq tak nelenil a stahl si to ten vir mu zmenil prihlasovaci udaje.... taks i zalozil novy icq....

Jinak jestli shanis postavu tak mystiq.org v sekci acounty lidi prodavaj postavy od 600Kč do 3000 Kč (jednou se tam objevil priest za 4000 Kč jak zadarmo ) To je prdel

Tak jak si na tom s tim webem?
rofl dražší než leckterý ofi acc Smile
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSat 24 Jan - 1:06

Nivi napsal:
Šaman napsal:
Shakes napsal:
Na icq jsem ho neviděl už dlouho (asi od Vánoc) Wink

A hraje ještě paci wow? Že by mi za přijatelnou částku propůjčil nebo prodal acc pirat

jj hraje na icq neni protoze jak chodil vir po icq tak nelenil a stahl si to ten vir mu zmenil prihlasovaci udaje.... taks i zalozil novy icq....

Jinak jestli shanis postavu tak mystiq.org v sekci acounty lidi prodavaj postavy od 600Kč do 3000 Kč (jednou se tam objevil priest za 4000 Kč jak zadarmo ) To je prdel

Tak jak si na tom s tim webem?
rofl dražší než leckterý ofi acc Smile

Jako vymenim postavu na ofiku za postavu na mystiqu to je normalni tady Rolling Eyes Nový web Shadow Between 828731
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSat 24 Jan - 2:06

pfff ^^
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeSat 24 Jan - 11:10

Nivi napsal:
pfff ^^
ale taky jde tady postava koupit za goldy vcera sem si koupil huntra 59 lvl. a expeni v outu jde rychle vcera sem hodil rekord s pacim ma 58 lvl locka a za 30 minut sme dali 60 lvl To je prdel sem ho heloval s shamikem
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeThu 5 Feb - 17:09

Tak jsem koupil za pár tisícovek unlimited hosting z usa Basketball

ale bude problém teď s tím sloučením. Chcete doménu sssb.cz?
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeThu 5 Feb - 20:16

Shakes napsal:
Tak jsem koupil za pár tisícovek unlimited hosting z usa Basketball

ale bude problém teď s tím sloučením. Chcete doménu sssb.cz?

No promluv si s carchem o tomto jinak ted web kterej pouzivame je http://www.slatina-slayers.cz/
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeThu 5 Feb - 21:17

ale ne, moje pracně nahrabane posty Sad
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitimeFri 6 Feb - 0:15

Nivi napsal:
ale ne, moje pracně nahrabane posty Sad
nebrec a radsi mi porad jakyho peta si mam ochocit na expeni jsem 62 lvl king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový web Shadow Between Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový web Shadow Between   Nový web Shadow Between Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový web Shadow Between
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Shadow Between-
Přejdi na: