Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Škola - kam jít?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 13 Jan - 20:30

Jsem v 8 a pomalu už si vybírám školu. Ale problém je že mám docela špatny známky :-D 2 za 3 z M a ČJ a konci roku snad nebudou.

Chtěl jbych jít na průmyslovku do Jihlavy obor Informační technologie.
Máte někdo s IT oborem nebo s tou školou zkušenosti?
http://sps-jia.cz/blue/index.php

Má cenu vůbec tam chodit s mýma známkama?
Díky santa
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 13 Jan - 22:18

Shakes napsal:
Jsem v 8 a pomalu už si vybírám školu. Ale problém je že mám docela špatny známky :-D 2 za 3 z M a ČJ a konci roku snad nebudou.

Chtěl jbych jít na průmyslovku do Jihlavy obor Informační technologie.
Máte někdo s IT oborem nebo s tou školou zkušenosti?
http://sps-jia.cz/blue/index.php

Má cenu vůbec tam chodit s mýma známkama?
Díky santa

O jihlave teda toho moc nevim ale jinak sem studoval prumyslovku v Třebiči obor elektronicky počitačovy systémy, kdyby ses chtel na neco zeptat tak se ptej study
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 13 Jan - 22:25

Nejsou tam příjmačky?

Já právě nevím, protože v Jihlavě na IT nejsou a to je další důvod.
Byl tam někdo kdo tam šel i se 3 nebo horší?
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 13 Jan - 23:19

Shakes napsal:
Nejsou tam příjmačky?

Já právě nevím, protože v Jihlavě na IT nejsou a to je další důvod.
Byl tam někdo kdo tam šel i se 3 nebo horší?

Tak to ja nevim jak to je s prijmackama ted ja na tu skolu dodelal pred 2,5 rokem. Ale z MB z Havlickovi tam jsme sli 4, 2 z masaricky....A tu skolu jsem dodelali jen 3 , jeden kamos propadl ve 3 ale pak to uspesne dodelal a ten druhej kamos se dostal pozdejc ve 4 k maturite protoze dostal 5 z CJ myslim tak maturoval v zari to nedal jeden predmet a v lednu to opravil.....
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeWed 14 Jan - 16:15

Kdybych na to pak nesral a učil se, tak bych to určitě udělal. scratch
Návrat nahoru Goto down
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeWed 14 Jan - 17:33

no vidis, ja se hlasil na obor Operator (zemedelske a lesnicke hospodarstvi) a skoncil jsem jako truhlar s nastavbou (podnikani v oborech lesniho a zemedelskeho hospodarstvi), nechci ti do toho kecat, ale remeslo ma svoje kouzlo, takze si doma udelam spoustu veci sam, maturitu mam a na vejsku (lesni inzenyrstvi) jsem se taky dostal, sice nezustal, ale to bylo dany lenosti a nutnosti pracovat. Diky tomu jsem byl na skole 5 let a ne 4 roky, vyhnul jsem se vojne a prodlouzil si mladi Smile
Návrat nahoru Goto down
Shakes




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeWed 14 Jan - 18:21

Já se snad v budoucnu v IT uplatním Smile, taky dost problém že se učím Deutsch sprechen Suspect
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeThu 15 Jan - 0:41

Shakes napsal:
Já se snad v budoucnu v IT uplatním Smile, taky dost problém že se učím Deutsch sprechen Suspect
Ve 4 taku pred maturitou k nam prisla jedna firma Envinet a nabizela nam praci vim ze tam nekteri spoluzaci sli.... Jinak mrkni na toto

Němčina to neni zas takovej problem....
Návrat nahoru Goto down
Necro

Necro


Poeet p?íspivku : 16
Age : 35
Localisation : Detroit City
Registration date : 05. 12. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 27 Jan - 14:07

Ty hovado jedno, jihlavská průmka... běž na strojaře, tam sem ztrávil svoje nejlepší léta drunken

A v matice se zlpeši, na tý v budoucnu všechno stojí a padá
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitimeTue 27 Jan - 16:24

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Škola - kam jít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola - kam jít?   Škola - kam jít? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola - kam jít?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Offtopic-
Přejdi na: