Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nildon

Goto down 
+3
Hellboy
Carcharadon
Nildon
7 posters
AutorZpráva
Nildon




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 15. 08. 08

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 2:06

Propukla bitva. Válečník jen tak tak setřásl ohavnou příšeru ze zad. Narovnal se a setřel si pot z čela. Uviděl ty mrtvá těla, tu spoušť a nepřítel jakoby neubývalo. Bylo jich sále víc a víc.. Válečník, jehož jméno -podle elfů- Nildon, začínal propadat strachu.

Otočil se, a viděl cestu. Cestu pryč od toho utrpení, od té havěti. Utekl. Po týdením putování přišel ke společné bance. Zastavil se u pošty. Další dopis, tentokrát od lovce Lee. Přečetl si další narážku na opuštění guildy v nesnázích, na to jak hloupě se zachoval. Jakoby tomu nikdy již neměl být konec. Rozhlédl se kolem sebe. Nikdo, všude pusto.

Žádná bytost, kterou zde již vídával. Posadil se na starou, rozvyklanou židli a zasnil se. Vzpomínal na Keiru, jak přichází z dolů plná adamantita, unavená, ale šťastná. Vzpomínal na Carcharadona a na Mija, jak sedí u stolu u piva a rozdělují bohatství co přinesli z boje. Vzpomínal na Radixe, jak s kamenou tváří pálí těla proradné aliance. Pak ho ze snění probudila náhlá zima. Zvedl se a beze slova odešel. Nebylo ho totiž komu věnovat.

Tímto se loučím, bylo mi s Vámi dobře. Zůstáváte jednou z nej guild tady Smile Mějte se.. gl..bb...
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 7:48

Máš to pěkně napsaný,je mi líto jak to dopadlo ale utekl jsi znaší rodiny aby jsi se jen vyhnul problémům a jejich následovnýmu řešení.
Promiň ale například já kdybych měl utýct ve chvíli kdy mi padne na hlavu problém tak už zhruba 3,5 roku Shadow Between neexistuje.
Držím se zásadně hesla:Problémy neexistujou,jsou jen situace a situace se dají řešit.
Za poslední měsíc se pár situací oběvilo a většinou než sem dostal možnost je řešit tak aktéři začli jednat bez rozmyslu a unáhleně.
1)Skuruthai-tak tady sem to stále ještě nepobral a jeho odchod mě mrzí hlavně z důvodů že do toho moc nevidím a odešel bez jedinýho slova rozloučení.Nedostal sem ani šanci začít něco řešit.Jeho odchod byl ale natolik loajální že smazal veškerý postavy.

2)Nildon-vznikla situace na raidu kde leavl.-Možná jen komunikační chyba která se bohužel špatnou komunikací nestihla vysvětlit a pod vlnou kritiky leavl guildu aby se nemusel zodpovídat zue svích činů.promiň ale to bylo zbabělé

3)Inside-Po slovní při semnou a mnou napsanenym článku a pod tlakem starejch členů sám leavl z důvodu eqipu.Alta sem mu už pustil já.Opuštění guildy bylo z důvodu čistě samoprospěchářství a ze tří zde zmíněných mě sice mrzí ale nejmíň vzhledem k malí soudržnosti v rodině.

Je to trochu darda stratit 3 členy během měsíce ale jak už jsem zmínil,Shadow Between už pár krizí přežila a vydržela pokaždý víc než mega guildy na servru.Pro všechny svoje děti sem se vždy snažil zajistit veškerou pomoc která mnohokrát hraničila s porušením pravidel.....bohužel ne vždy to bylo oceněno ..viz výše uvedení.

No nebudu plakat nad rozlitym mlíkem.......sem rád že jádro je stálí a drží nás pohromadě víc než eqip a raid......říká se tomu přátelství.
Návrat nahoru Goto down
Hellboy

Hellboy


Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 24. 05. 06

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 10:05

Nildon napsal:
Smile Mějte se.. gl..bb...
Prijde mi to trochu pozde po tydnu co si odesel..gl
Ja bych to stou krizi tak cerne nevidel,za tech par mesicu co zas hraju se situace dost zmenila,ale spis k lepsimu.Hraje vic lidi nez drive i prez tech nekolik zbytecnych odchodu...
Návrat nahoru Goto down
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 11:52

souhlasim, lidi hraje ted dost a zacina se tovrit pravidelne jadro, ktere nekam chodi

k odchodum se vyjadrovat nebudu, ja to odsuzuju a nepovazuju to za ferovy, ale zivot jde dal a prijdou novy clenove, kteri oceni snahu guildy to rozjet a vychovat bojovniky, s kteryma se i ty 25tkovy raidy daji dohromady
Návrat nahoru Goto down
Lee

Lee


Poeet p?íspivku : 81
Localisation : Ostrava!
Registration date : 15. 03. 07

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 17:52

Jaky dopis ode me ty voe. Vzivote jsem ti neposlal whisp ani dopis. Jestli nejaka kurva loguje do moji postavy a dela ze me pak takhle curaka tak vam pekne dekuji. Acc jsem pujcil par lidem a pokud se takhle odvdecujete ... nemam slov
Návrat nahoru Goto down
Nildon




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 15. 08. 08

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 17:57

Carcharadon napsal:


2)Nildon-vznikla situace na raidu kde leavl.-Možná jen komunikační chyba která se bohužel špatnou komunikací nestihla vysvětlit a pod vlnou kritiky leavl guildu aby se nemusel zodpovídat zue svích činů.promiň ale to bylo zbabělé

Ale tak to nebylo. Já jsem napsal na guild chatu jak to bylo. Kdo se zeptal ještě whispem napsal sem mu to. A co je mi přátelství bez důvěry, když mi dotičný narovinu řekne že mi nevěří? Když všechno šlapalo byl sem velkej kamarád. Ale jak jednou udělam chybu, že Vám dostatečně nevysvětlim důvod odchodu.. kam se ztratilo to kamarádství ted? Kde jsou ted ti přátelé? Najednou se dozvídám od některých členů věci jako že pravidelně leavuji raidy kvuly BG, že nikdy nedokončím raid, a že mam být raději ticho. A nevšiml jsem si že by se mě někdo zastal. Přátelé byli najedou fuč.

Tedy mám na přátelství pravděpodobně jiný názor než vy. Já kritiku na sebe unesu, byl jsem potrestán rankem down který mě docela mrzel, vysvětlil jsem to. A to že utíkám od problému není pravda, protože jsem tento problém po trestu a po mém vysvětlení pokládal za uzavřený.

Neleavnul jsem proto že bych se pohádal s Leem, leavnul jsem proto, že už jsem ve Vás nenacházel podporu. nevěřili jste mi. Dva dny spamu na whispu. A teď? ani po čase. Když zamávám na člena SB na bojišti ignoruje mě, nebo hodi /rude. Když se ho zeptám proč odpoví že protože jsem leavul guildu, sice neví proč (což sám řekne) ale nemá mě proto rád.

Přátelství je o tom, že Vás lidi podrží když padáte dolu. To u Vás bohužel nefunguje. Nebo ano, ale ne pro mě.
Návrat nahoru Goto down
Nildon




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 15. 08. 08

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 17:59

Lee napsal:
Jaky dopis ode me ty voe. Vzivote jsem ti neposlal whisp ani dopis. Jestli nejaka kurva loguje do moji postavy a dela ze me pak takhle curaka tak vam pekne dekuji. Acc jsem pujcil par lidem a pokud se takhle odvdecujete ... nemam slov

Ano pro ty kteří to nepochopili. neposlal mi žádný dopis to byl pokus o RP vysvětlení. Ne nebyl to týden putování ale den. Ne neleavnul sem raid protoze sem se bál ale pro to že sem šel pomáhat s prací tj. afk chvílema.
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 18:06

Ani nevíš jak moc nemáš pravdu ale to už se stalo leavnutím pase.
Návrat nahoru Goto down
strider

strider


Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 31. 12. 07

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 19:03

Co se týče nildona řeknu to takhle, sice byl v guildě platný jako hovno v ruce, pač když sme něco šli, hned levunl, když sme chtěli bg ohrnoval nos jakoby sme byli lamy (arenky pochopím) atd, ale jinak sem ho bral jako baviče guildy. Sory ale jinak si tě vybavit nedokážu. Nejvíc mě dostal na posledním raidu ma magnetovi, malinkatá chybička co se stala, že sme hned ze startu wipli, on leavne se slovama, že to je raid nahovno, no jakože super, takhle zkurvil celý raid, pač se zase muselo shánět člověka a čekat na něho, byla to zkouška nildone, ne akční raid, který chodíváme denně a pokud si neuvědiš, že wipe je cesta ke zkušenostem, tak nikomu bohužel ani s pve nepomžůeš, v čemž podle mně ční tajemství krásy, navzájem si pomáhat a kutit různé situace, samozřejmě se musí chodit což nějak opadá, ale když sme aspoň zkutili magneta, měl si sakra vydržet dokonce.... taky sem ti to napsal do guieldchatu ceelkem zkráceně.

Mimochodem sice to nestojí kasu, ale proč neleavneš bg když tě zabijou tam?

No nic, budem na sebe ve hře mávat aspoň měj se čusík
Návrat nahoru Goto down
Nildon




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 15. 08. 08

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 19:11

strider napsal:
Co se týče nildona řeknu to takhle, sice byl v guildě platný jako hovno v ruce, pač když sme něco šli, hned levunl, když sme chtěli bg ohrnoval nos jakoby sme byli lamy (arenky pochopím) atd, ale jinak sem ho bral jako baviče guildy. Sory ale jinak si tě vybavit nedokážu. Nejvíc mě dostal na posledním raidu ma magnetovi, malinkatá chybička co se stala, že sme hned ze startu wipli, on leavne se slovama, že to je raid nahovno, no jakože super, takhle zkurvil celý raid, pač se zase muselo shánět člověka a čekat na něho, byla to zkouška nildone, ne akční raid, který chodíváme denně a pokud si neuvědiš, že wipe je cesta ke zkušenostem, tak nikomu bohužel ani s pve nepomžůeš, v čemž podle mně ční tajemství krásy, navzájem si pomáhat a kutit různé situace, samozřejmě se musí chodit což nějak opadá, ale když sme aspoň zkutili magneta, měl si sakra vydržet dokonce.... taky sem ti to napsal do guieldchatu ceelkem zkráceně.

Mimochodem sice to nestojí kasu, ale proč neleavneš bg když tě zabijou tam?

No nic, budem na sebe ve hře mávat aspoň měj se čusík

Carcho tady vidíš že jsem pravdu měl. Stride leavnuti magnety byl prvni leavnuti raidu co jsem v SB udelal. Poprve v ZIVOTE !! Tak proc lzes? Kdy jsem nad tebou ohrnoval nos? Co to sakra meleš?

Bavič guildy? :-( aaaaa
A za ten raid jsem se omluvil.
Nikdy sem neohrnoval nos. A nikdy sme spolu nebyli arénky. Meleš tu kurva hovadiny. Založil sem ten topic protože některí nevěděli proč jsem leavnul. Ne proto aby tu nekdo lhal a poskozoval tak me jmeno

edit: Ano, přesně tohle kamarádství je ten důvod proč jsem leavnul guildu. Dokud jsem v ní byl byl jsi velký kámoš že stride? ... Tohle byla rána pod pás. Mějte se končim tu tyhle hovadiny nebudu cist

edit 2: Když se skladalo Guild BG nikdy sem z nej neleavnul, NIKDY se neřekl něco špatneho, naopak sice sme nevyhravali ale byla to sranda a bavilo me to. Nechapu duvod toho proc si tu vymyslis hovadiny.
Návrat nahoru Goto down
Mijo

Mijo


Poeet p?íspivku : 535
Registration date : 26. 09. 06

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 19:36

no jen tak mezi reci, Stride, tovje leavnuti a pridani se ke Genesis taky o necem svedci. S Nildonem jsem nikdy nemel sebemensi problem, jen obcas jsem si z nej utahoval, aby jel protecta a ne arms, ale tohle je zrovna treba vec obetovani se pro guildu. Taky mam T5 na dmg, ale nikdy jsem nesel do pvp, protoze jeden cas by se nikdo nikam nepodival. Je zbytecny tu kolem sebe plivat a kopat, kazd by si mel zamest predevsim pred svym prahem


Naposledy upravil Mijo dne Mon 2 Feb - 12:21, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeMon 26 Jan - 19:38

zastávám se Nildona,našich nočních akčních bégéčkům se nikdyn evyhnul a hrdě umíral vedle našich chladnoucích těl.
A že to bejvala prdel ve dvě ráno držet voči a ještě vnímat vejšprechty všech na ventrilu.Vtomhle Stride nesouhlasím.
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitimeSat 31 Jan - 1:31

no zastavat se te nebudu ale ocernovat rozhodne taky ne, libilo se mi ze se snazis hrat RP ale obcas si me vytocil(ne casto)
mej se a gl
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nildon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nildon   Nildon Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nildon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Shadow Between-
Přejdi na: