Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 VIP sraz u pana Žocha :-D

Goto down 
+2
Snab
bounik
6 posters
AutorZpráva
bounik




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 4 Oct - 13:39

Takže zdravím všechny potencionální účástníky zájezdu .. teda co to kecám prostě zdary těm co si s náma pojedou užít pohodovej víkend na luxusní chatičku na Samotě u lesa.

Organizátoři zájezdu: pan zLee a Bounik Smile - jakékoliv dotazy směřujte na ně nejlépe na ICQ
Termín zájezdu: 5. - 7. Listopadu 2010 příjezd kdy kdo může odjezd až budou moct řidiči :-D

Jedná se o malebnou chatičku nedaleko Moravské třebové než abych vše popisoval jednoduše vám sem fouknu odkázek na stránky přímo pana Žocha Smile
http://www.chalupa-zoch.com/main.php

Ale pro ty línější sem hodím nějaké důležité info.
Asi to hlavní co se budete ptát Na kolik mě to přijde? - za celý víkend si účtuje 6000,- Kč v závisloti na počet lidí se tato cena rozdělí mezi zúčastněné. Předběžně se počítá s maximálně 15ti lidmi což by vás přišlo na 400 ale víc jak 500,- po vás nikdo chtít nebude. Tak pokud sečteme ubytování pivo a jídlo tak bych počítal tak kolem 700,- za celý víkend.

Dále je tam možnost i veškerého sportovního vyžití sítě na nohec volejbal tam má jenom nemá míče takže kdyby měl někdo náhodou potřebu tak sem napište kdo by něco mohl vzít. Je tam i velkej prostor pro fotbálek kdybysme se v sobotu chtěli utahat jinak než pivem Surprised)

Pivo? zařízeno Lee zajistil jeden soudek Kozlíka 11 přímo od toho chlápka takže soudek nám dovezou až na místo a veškeré pípy s chlazením atd jsou přímo součástí chaty vše zajištěno. Soudek vyjde na 1200 co mi psal Lee takže opět je to ani ne celá 100koruna

Něco tvrdšího? Troufnu si říct, že pokud byste chtělo koupit něco pikantnějšího za rozumnou cenu nebojte se kontaktovat Snaba - ICQ 317349613 - dobrá cena a sežene cokoliv Smile) jinak každý si může vzít z domu co je libo jediný zákaz platí na absinth :-D

Přespání? Tak luxusní jak jen si můžete přát postýlky pro dobře 20 lidí takže se nebojte nějaký tlačenice jako někde jinde Smile jenom jedna věc důležitá! a to POLVEČENÍ je možnost půjčit si přímo od majitele za 50,- kč kus a nebo si dovézt vlastní takže každej sám rozmyslete co se vám vyplatí.

Stravování? V chatě jsou až 2 kuchyně Smile + venku je gril = časem se eště dohodne kdo něco nakoupí co by se dalo třeba v sobotu uvařit atd všechno se poté rozpočítá nějak ať někdo nepřijde k úhoně. Celkově vás to vyjde zase na pár korun.

Pro pejskaře: Je tam obrovská oplocená plocha 2000m2 tudíž pokud by někdo chtěl může asi vzít nějakýho toho svýho mazlíčka kdyžtak sem dejte vědět aby tam nejeli nějaký bojový plemena a neservali se Surprised)

To je tak nějak předběžně vše volná diskuze je tu otevřena krom zúčastněných by sem nikdo neměl chodit takže bude soukromí Smile

S pozdravem sekretářka Jarmilka osobní asistentka pana zLee pod vedením pana Bonika ^^


Naposledy upravil bounik dne Mon 4 Oct - 16:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Snab




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 4 Oct - 13:50

ja jen na ten chlast http://shoppardubice.jip-napoje.cz/ alien a kdyz by jste neco chtely reknete nebo se muze dohodnout a vzit treba 5L zeleny ze se to nejk ropočítá ... ta zelena jak vyme do nás pada ... Smile tak piste návrhy i k tomudle Smile a jinak kdyb nekdo neco chtel tak dejte vedet cizej tvrdci tam vycházi i víc nez o 100 levnejc no ceskej treba jen o 10-20 .... a jinak mic bych doma nasel snad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 4 Oct - 15:58

Já teda, jestli bych se mohl zeptat, na kdy to páni organizátoři, potažmo, pokud to ví slečna sekretářka, plánujete?

PS pro pejskaře: Koukal jsem, že chtěj poplatek za psa 200,-
Návrat nahoru Goto down
Illuminka




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 4 Oct - 16:10

Monatare na začátku to máš, 5. - 7. listopadu Smile
Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 4 Oct - 16:29

Děkuju a přísahám, že nejsem blbej a fakt to tam předtím nebylo :-D
Návrat nahoru Goto down
bounik




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeWed 6 Oct - 12:35

Takže Jarmilka opět zdraví

Dostala jsem nové úkoly od pana píč.. eh teda pana šéfa

Tak Ohledně peněz prachy chce samo při příjezdu takže se každej pokuste nějak vzít drobnější než ty pětilitry jako vždycky ať se máme mezi sebou jak vyrovnat. Plus teda sem nějak zkuste řidiči vozů písnout v dohledný době v kolik ste schopný tam dorazit abysme věděli a třeba se trochu sladili na přibližně stejnou hodinu příjezdu.

A teda další věc poměrně důležitá:
Jak to udělat se žrádlem a nealkem. žrádlo je myšleno takový ty drobnosti jako pár rohlíků nemyšleno nějakej velkej oběd nebo tak to se eště domluví
1. Každej at si přiveze svoje a pak tam budem syslit každej svou hromádku.
2. Někdo nakoupí prostě doma a doveze to tam a pak se s ostatníma nějak vyrovná.
3. moznost seru na vas a vymyslete si neco sami xD - citován Lee z ICQ :-D

šlo by o nějaký ty minerálky čistý vody třeba k vínu nějaký rohlíky chleba brambůrky nevím co eště tak se kdyžtak nějak vyjádřete

a teda teď poslední věc s čím Lee přišel:
Pokud tam někdo něco rozbije svou vlastní iniciativou a blbostí nikoliv v hromadném podání tak si škodu asi zplatí sám přeci jen jak si kdo ustele tak si i lehne. Surprised)

Díky s pozdravem Jarmilka
Návrat nahoru Goto down
Snab




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeWed 6 Oct - 21:48

asi 1. stim ze se to hodi do placu ty branburky ... jako to bejva vzdy ... a nebo se dohodnut jj vemem 10 pytlu chipsu a rozpocita se to aby byl nejakej základ a pak at si kazdej veme co bude chtet .... Smile to by slo ne ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Snab




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeThu 7 Oct - 19:51

Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeFri 8 Oct - 0:32

Takže já bych chtěl pro začátek:
Bratr otci k Vánocům
Matka otci k Vánocům
Já 2x do placu
Holt z tebe udělám ježíška :-D
Návrat nahoru Goto down
bounik




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeSun 17 Oct - 18:29

nooo tak nám do firemní party zbejvaj 3 tejdny a vypadá to na 13 lidí Smile
takže si chystejte játra na macháčka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeMon 18 Oct - 19:32

ok, takže si přibalím kyblíček :-D
Návrat nahoru Goto down
Lee

Lee


Poeet p?íspivku : 81
Localisation : Ostrava!
Registration date : 15. 03. 07

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeTue 19 Oct - 19:58

Tak vas zde zdravim i ja Smile. Pan pic.. ahm sef od jarmilky Laughing Twisted Evil
Jsem rad ze nikdo z pozvanych nam neodmitl a zaroven i za to, ze se nam pripomnel straceny a zapomenuty Monter, ktery byl vynechan jen z duvodu ze ho lidi nemuzou rusit pri psani te diplomky (kterou pise prevazne v bg a pri expeni altu jocolor ).
Vse podstatne uz zde bylo sdeleno mou vykonnou asistentkou, jen bych pak casem poprosil, aby jste sem dopsali moznou dobu prijezdu a nejak se dohodnete s tim jidlem. Neco se musi nechat i na vas at nezlenivite.
Jo proc vlastne pisu, snabe do kdy potrebujes seznam alkoholu? Ne ze bych tam toho me v planu tahat nejak vic, ale dal jsem ten odkaz putovat po kamaradech dal, s tim ze jim budu moct dovezt co bude, tak snad nebudu potrebovat cisternu affraid Very Happy


(ten vyber smajliku je tu super drunken )

S pozdravem, vas velkostatkar xD
Návrat nahoru Goto down
Snab




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeWed 20 Oct - 20:42

hele nevmy do příštího tejdne nejdil do 14 dnu no
jinak nevym zatim se mne ozvalo kolik ty boun anda monter , rada nevy niky taky ne ... tak nevym jestly nevzit nejakou zelenou treba zeby se rozpocitala pak ... nevym no Smile What a Face king


Naposledy upravil Snab dne Sun 24 Oct - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bounik




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeSat 23 Oct - 14:31

Takže všechno se to blíží a za 14 dní touhle dobou bude už některejm dost špatně Very Happy

Takže asi by to chtělo nějak dokoumat to žrádlo - aneb jestli někdo něco veme na ten grill nebo tak dobrovolníci?

A pro Snaba mě vem ten pulčák Magistra to mi bude stačit Very Happy

A Pro Leečka já počítám že na tu čtvrtou nejpozdějc bych tam měl bejt případně se nějak sladím s tebou ať tam dojedem společně.
Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeThu 4 Nov - 0:33

Takže morgany platí, ty už Snab koupil a pak tu mám změnu té předešlé objednávky:
Metusalem
Whisky
Návrat nahoru Goto down
Frollik




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 13. 11. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeSat 13 Nov - 22:20

Ahojte,

tak jsem dala těch pár fotek co jsem udělala v neděli na odkaz níže, musím se předem omluvit za zhoršenou kvalitu, měla jsem asi v sobě ještě nějakej zbytkáč nebo nevím :-P Jen je škoda, že jsem nebyla schopná fotit už i ten pátek a vlastně celej víkend, shodli jsme se, že v této sestavě to byl jeden ze slušnějších srázku, tak snad příště...

Jinak samozřejmě děkuji za pozvání, bylo fajn s váma zase strávit nějaký čásek a poznat dalších pár nových lidí !

Odkaz : http://froll.rajce.idnes.cz/

Uživatelské jméno: Petrusov
Pass: SSSB

Kdyby s tím byly nějaké problémy dejte mi vědet, ale snad to budek OK
Návrat nahoru Goto down
bounik




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 10. 10

VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitimeSat 13 Nov - 22:41

děkujeme za pár photos Surprised)

A jak už jinak většina ví už se začalo plánovat repete Smile takže Get ready boys and girls Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VIP sraz u pana Žocha :-D Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIP sraz u pana Žocha :-D   VIP sraz u pana Žocha :-D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
VIP sraz u pana Žocha :-D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sraz listopad

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: sekce na přání - Thrall Shadows-
Přejdi na: