Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak jste zacali s WOW

Goto down 
+14
Monatar
DACAN
Radix
Shill
Sebastian
Renegat
StuiiE:)
Hellboy
Carcharadon
Paci
NivekOgre
Nivi
chio
DrMizerie
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 3 Oct - 17:29

Ja jako prvni co sem hral byl tauren warior xman od nekoho zetridy dones wowko a ze dobrej servr je mytiq ale moc jsem tomu nerozuměl...ale dostaval sem se dotoho pak prisel wipe tak paci nekde na strankach nasel ze jde vybirat aj jinaci povolani jak warior tak sme se dohodli ze pujdem za taureny protoze to tam zname ale myslim ze uz se zacinalo nejak posilat ty prispevky a aj a nemel prachy tak oni 2 si to zaplatili a ja sem se na ne dival ja furt hrajou a pak sem si rek ze chci hrat taky bylo pred vanocema a a rikam nudit se necu cely prazky tak sem rikal ze musim co nejrychlej nekde koupit acount jinak uz to nestihnu do svatku tak jeden manik sel zrovna na jinej servr tak mi ho udal za 300 a ja si vytvoril DrMizerie Shamana... pak dalsi wipe a Mizerka(xmanmilan).
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 3 Oct - 18:30

no ja hral od 1.1 na darkshadow coz byl nizozemskej server, tam sem potkal treu, kterej me zaved na mystiq, kde sme zalozili guildu Dream Eaters. Pote sem se pricuc s par lidma od nas (vincent, mawerick....) do TS a ted sem co sem... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 3 Oct - 18:35

hh ja sem o tom slysel ve skole od Adriana... Very Happy:D tak sem zkusil na testu... a celekm me to chytlo a nakonec sem u toho promarnil 3/4 roku Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
NivekOgre




Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 23. 01. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 3 Oct - 18:43

ja taky chvili hral na Darkshadow Very Happy dotahli me tam lidi z Morrowind komunity - pak sem presel na MystiQ jeste na 1.4(mimochodem uz tam guilda Thrall Shadows existovala),pak prisla 1.5 a nehynouci slava pro myho samana a opetovne zalozeni TS,a od lonskejch vanoc do posledniho wipe nejlepsi obdobi na MystiQu s priestem... ale i ted me to porad bavi,skoro po jednom a pul roce u tyhle hry Shocked
Návrat nahoru Goto down
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 3 Oct - 21:40

nevim kdy,ale TS urcite jeste nebyla a po svete pobihali nejaci lide co dohlizeli na hrace.jen tak sem to skusil u brachu tu jeho novou hru a jeden ke me pribehl a zacal name mluvit at si zmenim nick ze ho mam blbe napsanej ,myslim ze byl celej velkymy pismeny.ja nevedel ani cim se pise na chat:D.Tak to zacalo a trva uz hooodne pres rok,zacinal sem v guilde Dark Riders s druidikem,warior se tam nestihl dostat protoze ho pohltil wipe.od te doby hraju s druidem a ten uz neco zazil Laughing
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 10:41

No ja začal s Arahotou a par známíma hrát W3 na hamatchi a mezi nima byl i Tomahawk(Renegat).Ani už nevim kde jsme se daly dohromady možný v Melior Annisu Very Happy .
Po čase začal Tomahawk dotu flákat a neukazoval se jen vždy přišla zpráva na ICVQ že musí do WoW pro to a to.Kak sme s Arrahotou(Kidd-Ullsoro) začly schanět pomalu instalačku a možnost připojení za nim na stejnej server.
No začátek byl hroznej stejně jako moje anglina.Snad tejden sem seděl v zákadní lokaci a koukal kolem jak čerství tele.Maximalně sem se odvážil do Sen Jin ale o nějakym Ogrimaru se mi ještě ani nezdálo.Potejdnu sem byl asi lv 6 a oběvili se tam dva hráči přez 15 lv a trochu mě provedli světem.Jednoho si i pamatuju Corne se jmenoval později Andariela.
Když mě prvně ukázaly jek se lítá na wyvernách tak sem malem spad ze židle a hned druhej den sem to musel ukazat Kiddovi kerej byl stejná lamka jako já.
Pak už to pomalu šlo.Potkel sem Mija a ten mě vzal prvně do instance ...WC to bylo a qest na Pythase Anakondu a ty dva další.nim sem později víc spolupracoval.S krz něj sem sem potkal i Niveka a zučasnil se první větší společný akce.(Quest na koda).To bylo krátce před mym prvnim wipem a to sem dosah na 46 lv.
Novej začátek už byl lepší a já se potkal s Hallem kerej mě nabral do guildy a protrože sem ho furt votravoval stim co má pro guildu dělt tak mě za trest udělal svojim zástupcem Very Happy .A v tý době už mě někteří zvás už zanly.V tyhle době sem ještě ani netušil že existujou nějaký sety a já byl oblečenej jen ze SholomanceA přišel další Wipe.
Dál už je většině historie známá.
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 10:42

Paci napsal:
nevim kdy,ale TS urcite jeste nebyla a po svete pobihali nejaci lide co dohlizeli na hrace.jen tak sem to skusil u brachu tu jeho novou hru a jeden ke me pribehl a zacal name mluvit at si zmenim nick ze ho mam blbe napsanej ,myslim ze byl celej velkymy pismeny.ja nevedel ani cim se pise na chat:D.Tak to zacalo a trva uz hooodne pres rok,zacinal sem v guilde Dark Riders s druidikem,warior se tam nestihl dostat protoze ho pohltil wipe.od te doby hraju s druidem a ten uz neco zazil Laughing
taky se te zezacatku zjevil karkulak? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 10:48

JJ Karkulku pamatuju sebrel mi asi tři lv za to že sem mel woida a necapal sem že to šaman nemuže.
Návrat nahoru Goto down
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 17:17

ne zjevil ale spis me vydesil Very Happy rval na me at neutikam ,kdyz se mnou mluvi. nechapal ze sem neumel odepsat To je prdel
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 17:35

To je prdel To je prdel To je prdel hehe a ja vim jak se testoval servr a furt padal tak sme nesmeli behat ale jen sedet na miste a ja nevedel jak se dava sednuti a vsichni na me rvali a pak do me gm zacal strilet a zabil me To je prdel To je prdel
Návrat nahoru Goto down
Hellboy

Hellboy


Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 24. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: lol   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeWed 4 Oct - 18:06

Tak ja zacal nekdy v loni pred letem sehnal sem si hru,ale vubec sem netusil jak zacit hrat.Pak mi nekdo rek ze existuje Mystiq servr tak sem si zalozil acount ale jak tam dat spravnej patch a prepsat realmlist tak to mi trvalo tak tejden.Zacal sem hrat za warra buldoka a dotach sem to na uctihodnej 18 lvl.Po wipu sem zacal za huntra a dotah to na nakej 42 moc uz sem pak nehral pak znova wipe a Helboy druid to uz sem byl asi v SB presne nevim moc sem nehral tak sem byl jen asi 37 lvl.a tet sem to dotah tam kde sem.Nak me to ale prestalo bavit pobihat po svete na 60lvl a tak kdyz se nikam nejde tak spis nehraju.
sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeSat 7 Oct - 23:50

lol a pamatujete si jak byval driv limit na servru?to bylo vzdycky datlovani hesla ,abych se po pulhodine pripojil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeSat 14 Oct - 23:42

no ja sem zacinal asi no uz to je vic jak rok privedl me k tomu garf kde sem si na este jeho acc skusil gnoma rogue ale sejmul me posrany kralik vubec sem nemel paru jak utocit a tak potom asi po 10 minutach spadl server a pak uz sem jel na svojem acc za taurena warra ale musim rict ty zacatky byly nejlepsi jak clovek vsechno obevoval to nadseni treba jak sem sel poprve s garfem do cross bylo uz nekdy kolem 11 hodiny vecrni matka uz po me rvala at vypinam komp ale ja sem este chtel dojit do cross byly to skvele zacatky to me fakt bavilo to nadseni a objevovani ted uz me to tak nebere kdyz sem dal 60 a vsechno sem prolezl ale dneska se otevrel screen kde mam vyfocenou jak sem dal 60 tak sem se na nej zadival a rikam no kua neni to super hra a tak sem dneska hodil patch 1.11 ale jak sem zjistil ze na s1 odnas nikdo neni a jak to tak ctu tak hodim 1.10 a du na mangos ale bohuzel nemuzu jet obe verze najednou bo nemam misto na hdd (40gb kapacity ) /cry
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeSun 15 Oct - 15:09

Paci napsal:
lol a pamatujete si jak byval driv limit na servru?to bylo vzdycky datlovani hesla ,abych se po pulhodine pripojil Very Happy

Limit sem nechtic vyřešil nezávaznym přízpěvkem později sme dostaly od MytiQa VIP a automatický lognutí hned do hry.
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeSun 15 Oct - 19:50

Carcharadon napsal:
Paci napsal:
lol a pamatujete si jak byval driv limit na servru?to bylo vzdycky datlovani hesla ,abych se po pulhodine pripojil Very Happy

Limit sem nechtic vyřešil nezávaznym přízpěvkem později sme dostaly od MytiQa VIP a automatický lognutí hned do hry.
pekelny zmetku...ja ho nemam doted No
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeMon 16 Oct - 12:34

taky jsem byl VIP ale pak to hned zrusili Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeMon 16 Oct - 16:41

Šaman napsal:
taky jsem byl VIP ale pak to hned zrusili Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
hehe
Návrat nahoru Goto down
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeMon 16 Oct - 21:34

lol ted si vzpominam xman je VIP za 100kc To je prdel driv se to davalo za jakoukoli castku Smile
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeMon 16 Oct - 21:57

Paci napsal:
lol ted si vzpominam xman je VIP za 100kc To je prdel driv se to davalo za jakoukoli castku Smile
zmetek..taky chcu sunny
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeMon 16 Oct - 22:51

hehe ale stejne zacatky byly best jak to clovek teprv objevoval vsecko Smile zato tedka clovek zna naspamet qesty... a ma 60ku za chvilu No No
proste zacatky rulezzz
Návrat nahoru Goto down
chio

chio


Poeet p?íspivku : 284
Registration date : 30. 05. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 17 Oct - 9:24

ja mam zacatky rad...je to o necem jinym nez na 60 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 17 Oct - 9:48

To je asi duvod proč nás láká to slovo Mangos je to trochu jiný
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 17 Oct - 12:59

asi tak a jinak ja jsem byl VIP= borec zaplatil 100 a byl Vip pak nastala doba ze ses vip za 500 a ze se pripojis hned.....(a zorvna se potreboval nutne acount...) Tak ze mi acont proda za 500 ja rikam ze dam jen 300 jinak na to seru :-D
Návrat nahoru Goto down
Renegat




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 01. 10. 06

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 2 Jan - 19:39

Jak to vsechno zacalo?jak se pomalu rozpominam,bylo to mozna tak tri roky zpatky(nebo ctyry?),kdy sem zacal hrat meliorannis(pro neznanele online textova webovka kde proti sobe bojuji armady).Fungovalo tam neco jako aliance.Ja byl clenem aliance Frostwolfs,kde byl clenem i carcha.Tam sme se poznali a tak po +- pul roce sme spolu zacli hrat w3 jo este s kiddem a mozna i jeste s nekym.Po dalsim casovem useku me pameti neznamem, sme s kamaradem Jokkim slintali nad nejakou hrou world of warcraft,ktera mela byt neco jako diablo Laughing Kdyz sme zjistili ze na offic bude mesicni poplatek nase nadeje pohasly.Tady nastal zlomovy okamzik a naseho osudu vstoupila nahoda.Zjistili sme ze existuji free servery a jediny ktery sme nasli,byl nejaky cizi(uz si nevzpomenu kterej to byl).Snad druhy den na to sme prisli na to ze existuje cesky server MystiQ Cool.Omezil sem tedy w3 a nadsene zacal hrat wow a vsude kde sem sel sem o nem basnil.(hrozne rad vzpominam na objevovani toho co znamena vykricnik,otaznik a bili vykricnik-> to bylo nadavek ze jednomu Q dal druhemu ne) Tak sem tedy nakazil wowkem i carchu a hralo se hralo se uplynulo mnoho proparenych hodin a mnoho wipu Sad a kdyz se presunem do soucasnosti tak ted hraju wowko for fun a stridam to s dotou cheers proste uzasny skoro na knihu
Návrat nahoru Goto down
Carcharadon
Admin
Admin
Carcharadon


Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitimeTue 2 Jan - 21:44

Pro upřesnění v Melior Annisu je Frostwolf moje dítě kerý v týhle době ještě žije ikdyž sem pro nedostatek času s vedením předal někomu jinému.Nedostatek času zapřičinil WoW a guilda Shadow Between do kery mě vzal Hall a pak mi ji hodil na krk a odešel na ofik.Měl jsem později pár přátel co mi pomahali guildu vést...Woodpecker.....odešel na ofik Markussusupe.....zmizel bratři z moravi........jeden ofik dva mě opustili v tuto chvíli sem přidělim vedení jiným ale chudaci to ještě nevědí.

Renegat...poznal sem ho pod nazvem Tomahawk hrozně nas s Kidem (Arrahota rozčiloval že nam z doty utiká kamsi do WoW a tak jsme to taky schaněli a bohužel sehnali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jste zacali s WOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste zacali s WOW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Offtopic-
Přejdi na: