Shadow Between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Between

Guilda hrající na MystiQ serveru
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak jste zacali s WOW

Goto down 
+14
Monatar
DACAN
Radix
Shill
Sebastian
Renegat
StuiiE:)
Hellboy
Carcharadon
Paci
NivekOgre
Nivi
chio
DrMizerie
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Jan - 22:35

Carcharadon napsal:
...............a bohužel sehnali Very Happy
chjo tez si tikam ze kdybych poslal adriana s wow do **** mohlo by to byt dneska jine Smile
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 0:38

Carcharadon napsal:
Pro upřesnění v Melior Annisu je Frostwolf moje dítě kerý v týhle době ještě žije ikdyž sem pro nedostatek času s vedením předal někomu jinému.Nedostatek času zapřičinil WoW a guilda Shadow Between do kery mě vzal Hall a pak mi ji hodil na krk a odešel na ofik.Měl jsem později pár přátel co mi pomahali guildu vést...Woodpecker.....odešel na ofik Markussusupe.....zmizel bratři z moravi........jeden ofik dva mě opustili v tuto chvíli sem přidělim vedení jiným ale chudaci to ještě nevědí.

Renegat...poznal sem ho pod nazvem Tomahawk hrozně nas s Kidem (Arrahota rozčiloval že nam z doty utiká kamsi do WoW a tak jsme to taky schaněli a bohužel sehnali Very Happy

Musim se priznat na chvili jsem utek za huitzem..na jinenej server zalozili jsme tam guildu Night watch jen tak zesrandy a uz tam ma 60 maga Mizerku Rolling Eyes hele a muzu vam rict jedno jeto docela bugerskej server ale co udelali s magnosem ze jim nepada...tak to fakt netusim a clej nax spawlej a gm furt hrajou nekomu pomahaj..je to for fun a hratelnejsi jak na mystiqu a kdo bychtel prijit tak znam jednu fintu jak udelat 60 lvl cracho tak neces skusit paladina Carcharadona? jocolor
Návrat nahoru Goto down
Renegat




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 01. 10. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 10:59

Carcharadon napsal:
.... rozčiloval že nam z doty utiká ...
Ale pozor to mozna dota jeste nebyla ;-) to byla stara dobra klasicka w3
Návrat nahoru Goto down
Nivi

Nivi


Poeet p?íspivku : 467
Localisation : Ostrava
Registration date : 10. 06. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 16:27

Šaman napsal:
.......cracho tak neces skusit paladina Carcharadona? jocolor
to mi chces rict ze si ali?! affraid
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 17:14

Ja jsem zacal hrat wow na 1.5.Bylo to na podzim 2005 myslim.
Návrat nahoru Goto down
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 22:03

N!V!4T napsal:
Šaman napsal:
.......cracho tak neces skusit paladina Carcharadona? jocolor
to mi chces rict ze si ali?! affraid

jj
Mizerka=gnom mag 60lvl
Paci=elf druid 62 lvl
Huitz=dwarf roug cca 67lvl
xmanmilan=gnom warrior 60lvl

Slim=paladin,wariror,druid vsecko pres 60 lvl
Machis=paladin,warior kolem 60 lvl
Checkpoint=paladin cca62lvl
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Jan - 22:05

Šaman napsal:
N!V!4T napsal:
Šaman napsal:
.......cracho tak neces skusit paladina Carcharadona? jocolor
to mi chces rict ze si ali?! affraid

jj
Mizerka=gnom mag 60lvl
Paci=elf druid 62 lvl
Huitz=dwarf roug cca 67lvl
xmanmilan=gnom warrior 60lvl

Slim=paladin,wariror,druid vsecko pres 60 lvl
Machis=paladin,warior kolem 60 lvl
Checkpoint=paladin cca62lvl
lol co to je za fun???
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 0:08

dej link na ten srvr
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
DrMizerie
Admin
Admin
DrMizerie


Poeet p?íspivku : 328
Registration date : 17. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 12:54

StuiiE:) napsal:
dej link na ten srvr

Az prijdu dom to sem hodim :-) ale tam jako dlohodobe hrani nevidim je for fun.... Cool
Návrat nahoru Goto down
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 19:40

no na tom serveru sem si uz driv zalozil UD rogue, ale jak na vas koukam tak to mozna jeste prehodnotim a zaskocim za vama na druhou stranu, ackoli je mi to silne proti srsti... FUJ bug


jinak to je http://wow.bugs-czf.net/
Návrat nahoru Goto down
Sebastian




Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 29. 04. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 20:31

Shill napsal:
no na tom serveru sem si uz driv zalozil UD rogue, ale jak na vas koukam tak to mozna jeste prehodnotim a zaskocim za vama na druhou stranu, ackoli je mi to silne proti srsti... FUJ bug


jinak to je http://wow.bugs-czf.net/
lol ten server jsem skousel a hraji tam i kamosi ze skoly no nvm ale nesel bych tam uz jen kvuli webu a tak...

Jestli chcete server kde hraje hooooodne lidi (slysel jsem ze to utahlo i pres 300 lidi online) skuste http://www.hofyland.cz/public.php?id=23176
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 22:10

me na wowka nalakal Amlagres kterej teda hral jen chvili a pak toho na dlesi dobu nechal, ja u tooho vsak zustal. Zacinal sem s UD warem, dotah sem ho na 33. lvl a byl wipe. Ve skole sem se seznamil s monatarem na jedny skolni vikendovy akci turisticky(pro me spis pitka) a nak sem zistil ze pari taky na mystiqu. Tak me vzal poprvy do instance-do WC - cumel sem na to jako puk-elitky, padali sami zeleny veci atd-mno proste alenka v risi divu. Pak byl tne wipe tak sme se s Monatarem domluvili ze budu ja knez a on shaman. Pak me nabral Zeus do guildy Night Phantoms kterou mi posleze hodil na krk. Tam byla supr parta lidi-ostatne vetsina z nich skoncila v SB(DACAN, Todd, Shill, Monatar,Huitz(na nej sem malem zapomel) Smile, ...) Na 43. lvl me vzal Warax do MC a z toho sem byl opet vykulenej jak malej kluk, pak mi nak guilda zacala zdrhat do LFS tak sem sel s nima mno a od ty doby uz me asi znate Smile
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 22:44

Radix napsal:
me na wowka nalakal Amlagres kterej teda hral jen chvili a pak toho na dlesi dobu nechal, ja u tooho vsak zustal. Zacinal sem s UD warem, dotah sem ho na 33. lvl a byl wipe. Ve skole sem se seznamil s monatarem na jedny skolni vikendovy akci turisticky(pro me spis pitka) a nak sem zistil ze pari taky na mystiqu. Tak me vzal poprvy do instance-do WC - cumel sem na to jako puk-elitky, padali sami zeleny veci atd-mno proste alenka v risi divu. Pak byl tne wipe tak sme se s Monatarem domluvili ze budu ja knez a on shaman. Pak me nabral Zeus do guildy Night Phantoms kterou mi posleze hodil na krk. Tam byla supr parta lidi-ostatne vetsina z nich skoncila v SB(DACAN, Todd, Shill, Monatar,Huitz(na nej sem malem zapomel) Smile, ...) Na 43. lvl me vzal Warax do MC a z toho sem byl opet vykulenej jak malej kluk, pak mi nak guilda zacala zdrhat do LFS tak sem sel s nima mno a od ty doby uz me asi znate Smile


To byla doba ....stiram slzu Sad

Edit: a otviram lahvace Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Monatar




Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 01. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 23:06

No tak já jsem začínal na nějakejch garážovejch serverech, který většinou nevydržely dýl jak měsíc, takže jsem to nikdy nedotáh dál než na 20lvl a byl jsem ze všeho hrozně vyjukanej, ostatně to jsem ještě teď mno a pak jsem našel nějakou stránku s 200 wow serverama na 1.5. a nějak jsem tam našel mystiq a už jsem na něm zůstal. Bylo to nějak v červnu, možná dřív a mystiq moc dlouho neběžel. Furt jsem testoval postavy. Jo to jsem zapomněl dodat, že jsem začínal jako alík, ale přechodem na mystiq jsem začal zarputile horďačit a už bych to za nic nevyměnil Very Happy No to je tak asi všechno než jsem potkal Radixe a dál už to pšeci znáte Wink
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 23:14

jj Daci na Night Phantom moc rad vzpominam, mam kupu screenu Smile
lahvace nemam, du na absinth... AVE
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jan - 23:23

dej si magicke oko a di spat:) ne ale ty screeny bys mohl nekam uploudnout treba na www.nahraj.cz celkem bych to omrkl ja mam zas kopu screenu z offiku nektwre jsou hodne kuriozni..
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jan - 10:01

v najt fantoms byl i garf ale nez presel k nam byl myslim este v legii nebo nejaka taka sracka
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jan - 13:10

jo ten tam byl taky... a dokonce mel bejt on guildmaster alr zrovna nebyl online tak sem to dostal ja Smile
Návrat nahoru Goto down
DACAN

DACAN


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 11. 03. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jan - 18:40

lol ja zas pamatuju na to jak sem byl jako druhej war v guilde tercem posmechu nafaukanejch hnupu ze SB na lichovi Very Happy jak zacli machrovat jmenovite: Paci,xmanmilan,carcharadon,woodpecker,smolda. To bylo neco jezis ste lazari to ho davate ta kdlouho kdo na to ma cekat ale nakonec az nam padl heal tak me nekdo parkrat healnul ani nechcu vedet co ste meli na Guild kanale napsane o nas:) mi o vas nic pekneho a prece se se tu sesli... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shill

Shill


Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 03. 07. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Jan - 6:31

no tak jak to ctu tak sem se rozhod ze si taky zavzpominam Smile jak tu sedim v tej CPS ve ctyri rano... Smile


Tak ja zacinal, to uz je nakej ten rok... ted sem v prvaku na vejsce a wow sem potkal na konci septimy na gymplu. To sem videl kamose jak si to instaluje a pak pousti. Do tej doby sem o tom slysel jen z Levelu a rikal sem si co je to asi za kravinu... A pak sem si rek, ze to nemuzu nezkusit.. a zkousim do ted.. Basketball
Tehda byla jeste 1.4, s kamosema jsme zacinali tady na MystiQu, to byl cas... v celym svete 30 lidi, furt sme to probirali mezi sebou a jelikoz sem delal v tej dobe s MystiQem v praci tak sem to resil furt i s nim... jinak kazdy 2 minuty Error 132, to byla vec. Jeste ted vzpominam jak sme s kamosem dosli do Ashenu a potkali tam dva taureny... sem byl podelanej jak malej prdola Rolling Eyes njn, tehda sem zacinal za Bug, presneji za Elfaky a jeste presnejc druidaka Smile A pak byl wipe a cas elfaku druidaku pokracoval... no a dalsi wipe... to sme si rekli (jelikoz na celym serveru byla pulka lidi elfu), ze zkusime neco jinyho... a tak sme zkusili nemrtvaky... a tak sem byl warrior a dotahl sem ho asi na 20 lvl. Pak sem byl myslim taur, a ten sem byl dlouho, nejdriv war a pak druid, mezitim mam pocit ze uz probehl prvni UD lock Shill asi 44lvl (vsem znamy), pak naky dalsi postavicky... Ork lock Shill 56 lvl a ted je to opet UD lock Shill (fakt nevim kolik ted ma, pac sem v soucasne dobe bez netu Crying or Very sad ) a ted sem zacal zkouset Rogue.

Predpokladam ze tu neni nikdo kdo by si pamatoval guildu Deti Teldrassilu (tu zakladal prave kamos na 1.4), pak sem snad ani v zadnej nebyl, az sem potkal par UD jak jdou do RK, tak sem sel s nima... vsichni meli nad sebou napis Night Phantoms a byl tam i Zeus, a mimo jine nami vsemi milovany Radix. No a tak se to stalo... Od te doby sem sel vsude s Radixem, protoze vsichni my kamaradi prestali hrat a s nim sem si bezvadne rozumnel. Sel sem s nim do LFS, pak nak prapodivne LFD nebo jak se to jmenovalo a pak sem zjistil ze je u nakejch SB, tak sem s nim kecal, napsal Carchovi a bylo...

Ted jak na to koukam, mozna sem jeste hodim jmena jak sem se jmenoval, jestli me treba nebude znat nekdo jinak... tak ten efl byl Mexxarth (hodne ulet), UD warr byl Scyntarxx (fakt nevim kam sem na ty jmena chodil afro ), pak ten taur warr Sheax a na zaver nekolik Shillu clown


Jezisi, co sem to napsal??? vrele doporucuju aby to nikdo necet, nebo max na vlastni nebezpeci. Urcite to nebude davat smysl, lehce sem se nechal unyst... Embarassed


No a na zaver: Ackoli tu hraju asi nejdyl z Vas vsech (jestli je tu jeste nekdo tak dlouho tak budu velice rad) tak jsem nikdy nedosahl 60 lvl. A vubec mi to neprijde divny, vite proc? Porad sem to hral 4 FUN, poznal sem tu spoustu super lidi a skvele sem se bavil. A to mi prijde jako to nejdulezitejsi. A proto...: Diky Radixi, Carcho, Huitzi, Apoixi a vsichni dalsi.
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Jan - 13:23

utiram slzu Smile
Návrat nahoru Goto down
Paci

Paci


Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 24. 12. 05

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jan - 0:21

DACAN napsal:
lol ja zas pamatuju na to jak sem byl jako druhej war v guilde tercem posmechu nafaukanejch hnupu ze SB na lichovi Very Happy jak zacli machrovat jmenovite: Paci,xmanmilan,carcharadon,woodpecker,smolda. To bylo neco jezis ste lazari to ho davate ta kdlouho kdo na to ma cekat ale nakonec az nam padl heal tak me nekdo parkrat healnul ani nechcu vedet co ste meli na Guild kanale napsane o nas:) mi o vas nic pekneho a prece se se tu sesli... Very Happy
na to si pamatuju jako by to bylo ted. Very Happy smolda si tam poustel rychly behani +pot na speed a nadaval vam a smal se,par poznamek jsme pridali aji my ,protoze jste nam licha nejak divne vyfoukli Smile ale myslim ze tam s nami byl Hall
Návrat nahoru Goto down
Radix




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 02. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jan - 14:14

jo to si taky pamatuju... Smile ste byli pekny svine Smile a nevyfoukli sme vam ho, byli sme tam driv, ale pak sme chcipnul ja a byl sme tam jako jedinej healer Smile
Návrat nahoru Goto down
StuiiE:)




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 16. 05. 06

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jan - 22:49

to ja si bohuzel ani pamatovat nemuzu to sem este v sb nebyl, sem sotva o ni vedel a byl v nejake betelacke gilde s max zivotnosti 14 dnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://stuiie.ic.cz
HALL
Admin
Admin
HALL


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 21. 12. 05

Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jan - 22:31

No ja sem začínal na 1,5 kdy po každých 2min hraní my vyskočil error132 takže to bylo pro me dost o nervi ale co se dalo už delat. po nekolika mesících sem tu potkal pár skvělích lidí jako carcharadon a freez se kterejma sem založil guildu SB (nebej freeze tak se guilda jmenovala gumídci ale neprošlo mi to), to sem ješte hrál za shamana, pak wipe a já se stal gm což sem nemel čas delat veci pro guildu který po me chtel carcha, tak sem to na nej všchno hodil abych se ho zbavil a ono mi to vyšlo a díky nemu SB byla snad nejlepší guildou na serveru. poté sem mel už jen postavi na gangování alíků jako Guru-rogue, Riam-hunter to mě fakt bavilo protože stim nikdo nic nemohl dělat takže si číst ty stížnosti na me byl můj denní doušek chleba a vody, ted sem na offiku s warlockem a je to bezva.
Návrat nahoru Goto down
https://shabe.forumczech.com
Sponsored content





Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste zacali s WOW   Jak jste zacali s WOW - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste zacali s WOW
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Between :: Offtopic-
Přejdi na: